اوج لذت جنسی (ارگاسم)

اوج لذت جنسی (ارگاسم)
Print Friendly, PDF & Email

اوج لذت جنسی (ارگاسم)

اموزش ارضاء کردن زنان,اموزش ارگاسم زنان,مشکلات زناشویی,راه های کلیدی برای رسیدن به ارگاسم

اوج لذت جنسی (ارگاسم) امری مهم و معمای سربسته در کشورمان هست پس بهتره ارگاسم زنان را جدی بگیریم و در این مطلب ۶ روش کلیدی و مهم برای شما ذکر میکنیم لطفا با دقت مطالعه فرمایید

اوج لذت جنسی، اوج‌کامش یا اُرگاسم، حالت فرح‌بخش روانی و جسمانی است که در اثر تحریک جنسی به دست می‌آید

اوج لذت جنسی

سوالات و مشکلات زیادی در رابطه با ارگاسم زنان وجود دارد بهترین جواب هایتان را در شش روش کلیدی ارگاسم در زیر بخوانید و از نتیجه ان متعجب خواهید شد

بسیاری از مردان بر این باورند که یک هدف از عشق بازی این است که زنان را به ارگاسم زودرس برساند. اما ارگاسم چیزی است که هیچ کس  به راحتی نمی دهد. ارگاسم مانند خنده است. کمدی ها ممکن است خنده دار باشند، اما آنها “ما را” نمی خنداند. ما شرایط خلوت خود را از عمق خودمان آزاد می کنیم. به جای دادن “ارگاسم زن”، مردان باید بر آنچه زنان اجازه می دهند، داشته باشند. این پیشنهادات احتمال پایان دادن به شادی را افزایش می دهد:

اوج لذت جنسی

راه حل اول اوج لذت جنسی  (۱) انتظار نداشته باشید شریک جنسی شما در طول مقاربت ارگاسم داشته باشد. در تلویزیون و در فیلم ها و پورنوگرافی(دیدن این فیلمها توصیه نمیشود)، همیشه زنان در طول رابطه جنسی به نظر می رسند که ارگاسم داشته باشند. این بسیار فانتزی تر از واقعیت است. در رابطه جنسی واقعی، تنها حدود یک چهارم زنان در طول مقاربت به طور مرتب ارگاسم دارند. درون و بیرون قدیمی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، اما تنها یک زن وحشی را به ارگاسم می رساند. سه چهارم زنان به تحریک مستقیم از کلیتوریس نیاز دارند.

Clitoris کمی از بافتی است که خارج از مهبل (واژن) و چند اینچ در بالای آن قرار دارد و در زیر لنگر واژن قرار دارد. حتی مقاربت طولانی مدت شدید، به ندرت تحریک دلخواه برای ارگاسم فراهم می کند. اکثر زنان واقعا از نوک انگشتان دست، زبان به لمس و نوازش نیاز دارند. مگر اینکه او به طور خاص تماس لمسی نیازمند نباشد که این چنین چیزی وجود ندارد و همه زنان برای رابظه فوق العاده به پیشنوازی نیامندند،  به آرامی چشمانش را ببوسید. این شامل بسیاری از اعصاب حساس به لمس لذت بخش بوده و در رسیدن به ارگاسم کمک میکند.به عنوان یک نتیجه، حتی نوازش های ملایم ممکن است برای بسیاری از زنان بسیار شدید باشداگر او از تماس مستقیم با کلیتوریس لذت نبرد، نوازش اطراف چوچوله را فراموش نکنید.

اوج لذت جنسی

راه حل دوم اوج لذت جنسی (۲) همه بدن او را لمس کنید، نه فقط  مکانهای دستگاه تناسلی. از پوست سر به کف پاها، هر یک مربع اینچ بدن یک زمین بازی نفسانی است، اما مردان زیادی بیش از حد تمرکز خود را بر روی چند گوشه قرار می دهند و بقیه را فراموش می کنند. او را در همه جا لمس کنید سراسر. هر مربع اینچ از جنس به عنوان ماساژ کامل بدن فکر کنید که در نهایت شامل دستگاه تناسلی می شود. ماساژ تمام بدن باعث آرامش عمیق می شود که به زنان و مردان کمک می کند تا ارگاسم راحتری داشته باشند. ماساژ شریک جنسی را به آرامی از سر تا پا. سعی کنید انواع ماساژ ها را امتحان کنید. برخی از نقاط غیر انعقادی که می توانند به طور شگفت انگیزی وابسته به عشق شهوانی احساس کنند عبارتند از: پوست سر، گوش، صورت، گردن، پا و پشت زانو.

 

راه حل سوم اوج لذت جنسی (۳) آهسته کردن زمان بازی کردن(گرم شدن جسمی) به زنان کمک می کند تا ارگاسم راحتری داشته باشند. در مقایسه با مردان، اکثر زنان به زمان بیشتری نیاز دارند تا به بازی های ژنتیکی گرم شوند.هنگام عشق بازی، همه چیز را در نیمه سرعت انجام دهید. درمانگران س*ک*س توصیه می کنند حداقل ۳۰ دقیقه بوسیدن، نوازش، و نوازش قسمت های پایین تنه و در اخر دستگاه تناسلی

ارگاسم زنان

راه حل چهارم اوج لذت جنسی (۴) از یک روان کننده استفاده کنید. (ژل لوبریکانت)یا دیگر روان کننده ها. در عرض چند ثانیه، روان کننده باعث می شود که تناسلی زنان (و مردان) حساس تر به نظر برسد، بنابراین زنان به ارگاسم کمک می کنند. علاوه بر این، برای زنان مبتلا به خشکی واژن بعد از یائسگی، ممکن است بدون روان کننده احساس ناراحتی و درد شدید کنند.

لوبریکانت به طور گسترده بجای بزاق استفاده شده است . مرطوب، آزاد و همیشه در دسترس است، اما بزاق خشک می شود به سرعت و آن بسیار لغزنده نیست. روغن سبزیجات یکی دیگر از امکاناتی است، اما این می تواند پارچه های کثیف و لکه دار باشد. مواد روانکاری تجاری را امتحان کنید آنها امن، ارزان و لغزنده هستند. اگر آنها خشک شوند، می توان آنها را با چند قطره آب تجدید کرد یا فقط کمی بیشتر استفاده کنید. اما روان کننده ها را مستقیما بر روی تناسلی زنان قرار ندهید. این میتونه سرد و خجالت بکشه. بعضی از آنها را در دستان خود قرار دهید، انگشتان خود را مالش دهید تا آن را گرم کنید، سپس او را لمس کنید. روان کننده ها در داروخانه ها، در نزدیکی شما موجود است.

 

راه حل پنجم اوج لذت جنسی (۵) فرار ازخستگی های روزمره. همیشه متوجه شدید که رابطه جنسی در مکانها بیشتر تحریک می شود؟ دلیل این است : بیوشیمیایی، ماده شیمیایی مغز (نوروترانسمیتر) دوپامین حاوی لیبیدو است. همانطور که افزایش دوپامین افزایش می یابد، باعث تحریک و احتمال ارگاسم می شود. چه چیزی باعث افزایش دوپامین می شود؟ نوآوری بنابراین چیز دیگری را امتحان کنید. عشق را در یک مکان جدید، به شیوه ای متفاوت، در زمان دیگری یا با یک محیط متفاوت، مانند نور شمع، موسیقی و…، امتحان کنید. پیش از آن، سعی کنید حمام کردن یا دوش گرفتن با هم داشته باشید.

 

راه حل ششم اوج لذت جنسی (۶) ویبراتور(دستگاه لرزش برای بعضی از کسانی که مشکل ارگاسم دارند) را به رختخواب ببرید. حتی اگر همه موارد فوق را انجام دهید، بعضی از زنان هنوز با ارگاسم مشکل دارند و نیاز به تحریک شدید. امروزه،ویبراتور با توصیه پزشک استفاده میشود، اما دیده میشودزوج هایی، آنها را در رابطه جنسی شریک زندگی می کنند. بعضی از مردان میترسند که “جایگزین” شوند. آنها فقط کار را با کارآیی بیشتری انجام می دهند. ویبراتورها نمی توانند بوسه بزنند و یا زنان را بخنداند و یا آنها را دوست داشته باشند. آنها فقط یک چیز را انجام می دهند، و بعضی از زنان نیاز به داشتن یک ارگاسم دارند. نزدیک شدن او را به عنوان او را دعوت کنید که از ویبراتور استفاده کند.

فقط به یاد داشته باشید، “ارگاسم” دادن به او نیست. در یک رابطه دوست داشتنی، کار انسان این است که یک فضا,متن,وابسته به عشق شهوانی ایجاد کنید که راحت، آرام و به اندازه کافی تحریک شوید، به طوری که زن می تواند اجازه دهد تا خودش به اندازه کافی به اوج خود برسد.

 

سلام دوستان محب هستم مدیر این سایت در این زمینه فعالیت میکنم امیدوارم بهترین ها رو اینجا پیدا کنید برای تماس با من با ایدی تلگرام: @mohebjon تماس بگیرید

کانال تلگرام

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۴

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *